WHISKYPROEVERIJ ZONDAG 5 NOVEMBER!

Whiskyliefhebbers opgelet! Zondag 5 november is het weer tijd voor een open whiskyproeverij. In samenwerking met Hogshead Imports, van onze oud-collega Toon (voor velen een vertrouwde kop). Hij heeft in korte tijd een heel leuk portfolio opgebouwd als importeur van onafhankelijk gebottelde whisky en heeft zelfs zijn eigen lijn. Daar moet wat van geproefd worden. Er staan niet alleen zijn whiskies, maar ook meer. Zo’n 40 whiskies staan open! Lekker met hapjes, live muziek en, voor wie wil blijven plakken, aansluitend diner!

Wanneer:  zondag 5 november
Tijd: proeverij van 15.00 tot 17.30

Prijs: 37,5 (inclusief hapjes)

Diner: Aansluitend voor wie wil blijven eten

Wil je met meer dan 6 personen komen, bel dan even!
De link is voor het reserveren van de proeverij. Wil je naderhand dineren, geef het even aan in de opmerkingen.

Bééééééh!🐏

Whiskyproeverij button-arrow-right

Proeverij doen?

Wij zijn gepassioneerd over mooie dranken. Doe een wijn-, bier-, whisky-, rum-, gedistilleerd-, of kaasproeverij!

Meer informatie? button-arrow-right

geopend: woe-zat

We zijn vanaf heden geopend van woensdag tot en met zaterdag. Met enige regelmaat willen muziek- en themadagen organiseren op de zondag. Houd de socials in de gaten🐑

Ons verhaal

Wat maakt ons als restaurant nou daadwerkelijk anders dan anderen? En waar komt dat ‘Zotte’ Lemke’ toch vandaan? Nieuwsgierig?

Lees verder button-arrow-right

Historie

Het pand waarin we gevestigd zijn ademt historie, van voor tot achter. Sommige delen van het pand zijn zelfs terug te leiden naar de middeleeuwen.  Benieuwd wat er ooit op de plek van ’t Zotte Lemke zat?

Lees verder button-arrow-right

Openingstijden

Maandag -
Dinsdag -
Woensdag 16:00 - 23:30
Donderdag 16:00 - 23:30
Vrijdag 11:00 - 00:30
Zaterdag 11:00 - 00:30
Zondag -

 

Bekijk de contactgegevens button-arrow-right