Brasserie ’t Zotte Lemke is dé plek om lekker een hapje te eten in Nijmegen. Ofwel om snel even een hapje te eten. Maar ook om lekker uitgebreid te dineren. Elke 1 a 2 weken wisselt ons menu. Zo raak je nooit uitgekeken. Een heerlijke Franse keuken. Met lekkere vlees- en visgerechten. Van dry-aged beef, tot tonijn van de grill. Ook de vegetarische gast wordt niet vergeten. Kortom, voor ieder wat wils!
Hapje eten, drankje drinken
Bij een lekker hapje eten is mooie drank ook onmisbaar. We hebben een brede wijnkaart. Met daarnaast bijzondere speciaalbieren, whisky’s en andere digestieven. Kies een lekker drankje uit onze ruime ‘neutjeskast’ vol verschillende speciale dranken. Drank is een van onze specialiteiten. Kom daarom ook een keer een proeverij doen. Kijk hier voor de mogelijkheden.
Live muziek en eten
Live muziek vinden we geweldig. Daarmee maken we de avond compleet. Van swingende rock ’n roll, tot groovy jazz. Maar ook singer-songwriters en klassiek. Alles kan voorbij komen in ’t Zotte Lemke. Daarom is het bij ons altijd een feestje. Kijk hier voor de agenda.
Zin in een leuke avond gekregen? Reserveer hieronder nu jouw tafel. Tot snel!